O mně

Jsem Juraj Zeman, nezávislý floristický designér. Mou vášní je hledání jedinečných nápaditých řešení, která přinášejí nevšední vizuální zážitky. Poctivost ruční práce, neotřelé nápady a originalita jsou hlavními atributy mé práce.

PRÁCE
PRÁCE

Tvořím ve městě Mikulově a nechávám se inspirovat bohatstvím jižní Moravy, krajinou vinohradů, laskanou sluncem, s malebným panoramatem Pálavy a stříbrnými oky Novomlýnských nádrží.

V průběhu studia na Mendelově univerzitě v Brně (1994–1998) návrhy a realizace floristických prezentací na soutěžích a výstavách.

Reprezentace univerzity na aranžérských soutěžích (Flóra Olomouc, Děčínská kotva atd.). Účast na floristických show, výuka floristiky, zisk ocenění a certifikátů z oblasti floristiky.

Návrhy a realizace uměleckých záměrů v interiérech a exteriérech, dekoratérská, aranžérská, floristická a umělecká činnost, autorské výstavy, exkluzivní dárková balení.

Externí spolupráce s reklamními agenturami, floristickými společnostmi, galeriemi, soukromými firmami z různých oborů, institucemi z veřejné sféry a neziskovými organizacemi.